35. aukció
Fenyő Andor Endre (1904-1971) Falu, 1944
140

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Falu, 1944

Olaj, farost, 61x73 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 44.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft