34. aukció
Pekáry István (1905-1981) Falu, 1966
68

Pekáry István (1905-1981)

Falu, 1966

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 66
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft