68. Aukció
Pekáry István (1905-1981) Falu, 1968
186

Pekáry István (1905-1981)

Falu, 1968

Olaj, vászon, 68,5 x 82 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 68
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 600 000 Ft