68. Aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Falu
147

Tóth Menyhért (1904-1980)

Falu

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft