73. őszi aukció
Pekáry István falusi jelenet, népies festészet
32

Pekáry István (1905-1981)

Falu

Olaj, vászon, 40 x 75,5 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft