27. aukció
Kohán György (1910-1966) Falu a dombok alatt
241

Kohán György (1910-1966)

Falu a dombok alatt

Akvarell, szén, papír, 29,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kohán
Kikiáltási ár: 180 000 Ft