69. Tavaszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Falu a hegy tövében
63

Márffy Ödön (1878-1959)

Falu a hegy tövében

Akvarell, papír, 39,5 x 49,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 440 000 - 600 000 Ft

103

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
109

Márffy Ödön (1878-1959)

Kilátás a dombról

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
119

Márffy Ödön (1878-1959)

Bruges-i részlet, 1905-1906

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft