54. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Falu a hegy tövében
30

Márffy Ödön (1878-1959)

Falu a hegy tövében

Akvarell, tempera, papír, 32x42 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 69. árverés, 121. tétel

114

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz tengerpart

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft