32. aukció
Pap Géza (1883-1961) Falu mellett
71

Pap Géza (1883-1961)

Falu mellett

Olaj, vászon, 84x110 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 950 000 Ft