66. aukció (2021. június)
Emőd Aurél (1897-1958) Falu részlet
122

Emőd Aurél (1897-1958)

Falu részlet

Olaj, vászon, 84 x 78,5 cm
Jelezve balra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft