19. aukció
Paál Albert (1895-1968) Falu széle
57

Paál Albert (1895-1968)

Falu széle

Olaj, fa, 60x72,5 cm
Jelezve balra lent: Paál A.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft