37. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Falu szélén, 1919
86

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Falu szélén, 1919

Olaj, vászon, 81x119 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. 919
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft