71. Aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Falu szélén, 1926
163

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Falu szélén, 1926

Olaj, vászon, 55,5 x 68 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó 926
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

¦ Őszi kiállítás. Műcsarnok, 1926. október-november, kat.: 559.