48. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Falu szélén, 1926
40

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Falu szélén, 1926

Olaj, vászon, 55,5x68 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó 926
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Őszi kiállítás. Műcsarnok, 1926. október-november, katalógus: 559.