57. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Falu szélén
16

Böhm Pál (1839-1905)

Falu szélén

Olaj, vászon, 65,5x101,5 cm
Jelezve jobbra lent: fest. Böhm Pál München
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft