40. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Falu szélén
68

Ziffer Sándor (1880-1962)

Falu szélén

Olaj, vászon, 60x45 cm
Jelezve balra lent: Szíves emlékül Ádler László Úrnak Ziffer Sándortól
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft