44. aukció
Koszta József (1861-1949) Falu templommal
57

Koszta József (1861-1949)

Falu templommal

Olaj, vászon, 44x53 cm
Jelezve balra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 18. árverés, 72. tétel