Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Falu vége, 1979
63

Demény Miklós (1939-2010)

Falu vége, 1979

Olaj, vászon, 60x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Demény M / Jelezve vakrámán: Demény "Falu vége" 60x70

ELADVA