57. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Falusi élet
15

Tóth Menyhért (1904-1980)

Falusi élet

Olaj, papír fán, 18,5x25 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 400 000 Ft