54. aukció
Borsos József (1821-1883) Falusi életkép
69

Borsos József (1821-1883)

Falusi életkép

Akvarell, karton, 28x37 cm
Jelezve jobbra középen: Borsos J.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft