51. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Falusi házak, 1925
130

Pór Bertalan (1880-1964)

Falusi házak, 1925

Olaj, vászon, 53,5x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pór 1925
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 30. aukció, 278. tétel

‣ korábban letét az Új Magyar Képtárban

‣ Pór Bertalan emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1966. katalógus: 85. Pór Bertalan