12. aukció
Czene Béla (1911-1999) Falusi reggel, 1960
28

Czene Béla (1911-1999)

Falusi reggel, 1960

Olaj, tempera, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla 1960, Sinatelep
Kikiáltási ár: 350 000 Ft