47. aukció
Pekáry István (1905-1981) Falusi reggel
91

Pekáry István (1905-1981)

Falusi reggel

Olaj, vászon, 57x49,5 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft