9. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Falusi táj folyóval
184

Szobotka Imre (1890-1961)

Falusi táj folyóval

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft