67. Aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Falusi udvar
64

Mészöly Géza (1844-1887)

Falusi udvar

Olaj, vászon, 30,5 x 24 cm
Jelezve jobbra lent: MG.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft