26. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Falusi utca
200

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Falusi utca

Ceruza, akvarell, papír, 35x47 cm
Jelezve jobbra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft