14. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Falusi utca eső után, 1920-30 között
51

Pólya Tibor (1886-1937)

Falusi utca eső után, 1920-30 között

Olaj, vászon, 50x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya T.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Feltételezhetően kiállítva: • Pólya Tibor emlékkiállítás, Szalmássy Galéria, 1946. december 4-ig, 111. tétel, katalógusszám: 48 Eső után címen • Pólya Tibor emlékkiállítás, Ernst Múzeum, 1938. január, 275. tétel, katalógus 69. Eső után címen