19. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Falusi utca napsütésben
21

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Falusi utca napsütésben

Olaj, vászon, 56x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 480 000 Ft