51. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Falusi utca télen
197

Fényes Adolf (1867-1945)

Falusi utca télen

Olaj, vászon, 20,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Felteheően aukcionálva:
‣ A Magyar Királyi Postatakarékpénztár XCIII. aukciója, Budapest, 1940. március 11 – 21. katalógus: 90. (Utcarészlet címen)