14. aukció
Madarász Gyula (1858-1931) Faluszéle, 1914
190

Madarász Gyula (1858-1931)

Faluszéle, 1914

Olaj, vászon, 50x63,5 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy. 914
Kikiáltási ár: 220 000 Ft