A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Faluszéle, 1928
19

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Faluszéle, 1928

Olaj, vászon, 98x117 cm
Jelezve balra lent: Nagy Imre 1928