60. aukció
Paál László tájkép finomnaturalizmus
104

Paál László (1846-1879)

Faluvége, 1870

Olaj, fa, 36,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: L. Paál 870.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 28 000 000 - 36 000 000 Ft