Faluvége, 1904
Pasztell, vászon, 95,5x131 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft
PROVENIENCIA:
•korábban letét a Szépművészeti Múzeum Országos Képtárban, Ltsz.: 2515.
KIÁLLÍTVA:
•VI. Velencei Biennálé, Velence, 1905.