48. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Faluvége, 1904
140

Poll Hugó (1867-1931)

Faluvége, 1904

Pasztell, vászon, 95,5x131 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban letét a Szépművészeti Múzeum Országos Képtárban, Ltsz.: 2515.

KIÁLLÍTVA:
•VI. Velencei Biennálé, Velence, 1905.