47. aukció
Paál László Beilen tájképfestészet
80

Paál László (1846-1879)

Faluvége (Beilen), 1871

Olaj, vászon, 51x86 cm
Jelezve balra lent: „VENTE DE PAÁL” hagyatéki bélyegző; Jelezve jobbra lent: Makkum (?) és „oct 71” felirat
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Nemes Marcell, majd Fruchter Lajos gyűjteményében KIÁLLÍTVA: •Munkácsy Mihály és Paál László emlékkiállítás. Ernst Múzeum, Budapest, 1925. május-augusztus, katalógus: 97. •Paál László emlékkiállít