74. Téli aukció
Iványi Grünwald Béla tél, Kecskemét
138

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Faluvége télen (Kecskemét), 1915 körül

Olaj, karton, 66 x 99 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft