27. aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Faluvégi legelés
134

Schubert Ernő (1903-1960)

Faluvégi legelés

Akvarell, papír, 37x46 cm
Jelezve jobbra lent: Schubert E. Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 140 000 Ft