15. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Fantasztikus táj
139

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fantasztikus táj

Olaj, farost, 43x69 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 440 000 Ft