46. aukció
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) Fantasztikus tájkép
59

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937)

Fantasztikus tájkép

Olaj, vászon, 115,5x90,5 cm
Jelezve balra lent: Magyar Mannheimer
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 450 000 - 600 000 Ft

PROVENIENCIA:
•egykor Strasser Artúr tulajdona (1906)

REPRODUKÁLVA:
•Malonyay Dezső: A fiatalok. Budapest, Lampel R. 1906. 165. oldal