19. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Farsang
11

Márffy Ödön (1878-1959)

Farsang

Akvarell, papír, 37,5x31,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 80 000 Ft