11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Demény Miklós (1939-2010) Farsangi maszk és drapéria, 1977
58

Demény Miklós (1939-2010)

Farsangi maszk és drapéria, 1977

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Demény M 977
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft