Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Farsangi maszk és drapéria, 1977
55

Demény Miklós (1939-2010)

Farsangi maszk és drapéria, 1977

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve balra lent: 977/ Jelezve hátoldalon: Demény Miklós: Farsangi maszk és drapéria

A tétel megvásárolható.