15. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Fasor
131

Rudnay Gyula (1878-1957)

Fasor

Olaj, vászon, 52x65 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 480 000 Ft