51. aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Fasor házakkal
161

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Fasor házakkal

Olaj, vászon, 35x43 cm
Jelezve a hátsó fedlapon: Lampérth József
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 12 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
‣ Válogatott remekművek. Kieselbach Galéria, Budapest, 2012. 24. kép