66. aukció (2021. június)
Derkovits Gyula (1894-1934) Faun és nimfa, 1921
124

Derkovits Gyula (1894-1934)

Faun és nimfa, 1921

Akvarell, papír, 24,5 x 30 cm
Jelezve balra lent: Derkovits Gy. 921
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft