66. aukció (2021. június)
Molnár C. Pál (1894-1981) Faun és Nimfa, 1966
132

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Faun és Nimfa, 1966

Olaj, farost, 74,5 x 58,5 cm
Jelezve a hátoldalon: Molnár C. Pál 1966, Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft