44. aukció
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) Faust és Margit találkozása Márta kertjében, 1873-1875
122

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Faust és Margit találkozása Márta kertjében, 1873-1875

Olaj, vászon, 87,5x57,5 cm
Jelzés alul a vakkeretre visszahajtva: He loves me Liezen Mayer
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft