60. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Favágók (Testvérek), 1969
6

Tóth Menyhért (1904-1980)

Favágók (Testvérek), 1969

Olaj, vászon, 78x59,5 cm
Jelezve középen lent: TM Hátoldalon felirat: Tóth Menyhért Favágók ( Testvérek), 1969
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 63. árverés, 279. tétel