12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Galambos Tamás (1939-) Fehér bagolyfióka, 2005
86

Galambos Tamás (1939-)

Fehér bagolyfióka, 2005

Olaj, vászon, 30,5 x 31 cm
Jelezve jobbra fent: Galambos
Jelezve balra fent: 2005
Jelezve vakrámán: Galinek Tamásnak sok szeretettel Kívánom, hogy hozzon neki szerencsét és boldogságot a galambos fehér bagoly fióka, 2005. VII. 8.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft