34. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Fehér fény, 1996
177

Hencze Tamás (1938-2018)

Fehér fény, 1996

Olaj, akril, vászon, 150x80 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze 96, Jelezve hátoldalon: Hencze T ' 96
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft