26. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Fehér ház, 1961
36

Barcsay Jenő (1900-1988)

Fehér ház, 1961

Olaj, fa, 18x24,5 cm
Jelezve balra lent: Barcsay 1961
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Proveniencia: 1963-ig a művész tulajdonában

Kiállítva: XXXII. Velencei Biennálé, Velence, 1964.

Reprodukálva: László Gyula: Barcsay. Képzőművészeti Alap, Budapest, 1963. 40. kép

202

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft